KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 7107360
nr 710 7360
Carborundumetsning
Signerad Poets, 11/55, 35x40
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 augusti 2011
kl 17:16:29
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr
450 kr
550 kr